Hakkımızda

     Şirketimiz 1989 yılında,branş yedek parça bayilerinin az olduğu yıllarda Mersin de küçük bir perakende yedek parça dükkanı olarak kurulmuştur.Kuruluşu bir aile şirketi özelliğinde olup,babamız Mehmet Sait ÜMİT tarafından gerçekleştirilmiştir.Bu ortaklık yapısı ÜMİT kardeşler tarafından halen devam etmektedir. Ülkemizin değişen ve gelişen koşullarına uygun hareket etmeyi kendisine bir yaşam felsefesi olarak kabul edinen şirketimiz,o yıllarda Türkiye'nin iç ve dış ticarette gösterdiği atılımlardan da etkilenerek,otomobil yedek parçalarında branşlaşma yolunu seçmiştir.Uzun yıllar J9,Karsan,Karland ürünleri satışını gerçekleştiren şirketimiz,2000 yılından itibaren orjinal Peugeot ve Citroen otomobil ve ticari araç yedek parça perakende ve toptan satışı ile vizyonunu geliştirme kararı almıştır.Böylece branş yedek parça temini ve satışı yönünde Mersin de öncü adımı atmıştır.


     Bu başarılı yılların bir sonucu olarak şirketimiz 2014 yılında ÜMİT OTO SERVİS A.Ş yi kurarak, perakende ve toptan satışın yanısıra , araç bakım ve onarım alanında da kaliteli hizmetini Mersinliler ile paylaşma kararı almıştır. Şirketimizin ticari felsefesi,pazarın istek ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek,bu değişim ve gelişime uygun hareket etmek ve bu vesile ile yatırım yapabilir halde olmak üzerine inşa edilmiştir. Tüm bu deneyimlerin ışığında şirketimiz, 25 yıllık otomobil yedek parça sektöründe sahip olduğu tecrübe ve birikimlerini, ilk günkü kuruluş heyecanından hiçbirşey kaybetmeden, her geçen gün artan bir ivmeyle yatırımlarına devam etmektedir. Bu aynı zamanda işimize ve insanımıza olan sonsuz bir güveninde sonucudur.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti,en kısa sürede ve en uygun maliyetle ulaştırmak.
Güleryüzlü ve temiz ortamlarda hizmet sunmak.
7/24 yol yardım hizmetimiz ile hiç bir müşterimizi yarı yolda bırakmamak.

KALİTE POLİTİKASI

Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda,kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak.
Tüm bu hizmetleri TSE,ISO 9001,ISO 9002 ve ileriye dönük gelişecek ulusal ve uluslararası standartlara uygun çerçevede sunabilmektir.
Kalite, Hizmet, Saygı... .

Mersin Eurorepar Car Service
Mersin Oto Özel Servis
Mersin Özel Servis
Ümit Oto Servis
Ümit Oto Servis
Mersin Özel Servis
Mersin Özel Servis
Eurorepar Car Service Oto Servis
Eurorepar Oto Servis
Mersin Oto Servis
Mersin Oto Servis
Mersin Oto Servis